Detail nemovitosti - Vily Týneček

Vily Týneček

Popis

Vily Týneček

Popis

S developerským projektem „Vily Týneček“ přichází na trh nový produkt s ojedinělou architekturou , která navazuje na strohou a typickou elegancí českého funkcionalismu. Vily Týneček jsou jasnou odpovědí na bytovou otázku kosmopolitních lidí, kteří hledají vkusné a účelné bydlení v čistém prostředí s výbornou dostupností za rozumnou cenu.

Interiéry všech vil svou geometrickou pravideností a rozložením jednotlivých místností podporují funkcionalistickou myšlenku celého projektu. Všechny domy jsou orientovány na jih a splňují technologické nároky moderních úsporných staveb. V projektu Vily Týneček si můžete vybrat ze tří typů funkcionalistických vil navržených tak, aby uspokojily různé typy klientů.

Celé území počítá ze zachováním jednotného architektonického stylu s možností výběru velikosti domu a stavební technologie domu. Výsledkem bude kompaktní celek, jednoduchých, moderních staveb splňujících i ty nejnáročnější požadavky na pohodový rodinný život.

Datum zahájení stavby: jaro 2011
Datum zahájení prodeje: říjen 2010
Datum nastěhování: přelom 2011/2012

Více informací naleznete na: www.tynecek.cz

Lokalita

Městská část Olomouc- Týneček svou celkovou dopravní dostupností centra Olomouce je výborná, automobilem do 5 min, veřejná doprava je zajištěna pravidelnými autobusovými spoji MHD, kdy zastávka je 300 m od nově vznikající zástavby.

Ceny domů na www.tynecek.cz
Půdorysy jednotlivých variant níže ke stažení.

Datum zahájení stavby říjen 2010
Soubory ke stažení:
Půdorys varianty Lord stáhnout
Půdorys varianty Baron stáhnout
Půdorys varianty Vévoda stáhnoutMohlo by Vás zajímat